przetrwały pęcherzyk graafa

QLIMAX

Temat: Podwyzszona temp 37,1 od
Przetrwały pęcherzyk Graafa nie ma nic wspólnego z infekcją. Bańki są dobre na przeziębienie, czyli infekcję tła wirusowego. Jeśli masz jakąś "upierdliwą" bakterię, to tylko posiew pomoże ją określić. A jeśli znamy przeciwnika, wtedy łatwiej z nim walczyć, bo teraz to jest to na oślep... Tak więc wymaz jest konieczny.
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=2825Temat: PCO(S) i endometrioza jednocześnie
...(branie przez 6 lat pigułek, a potem brak okresu, no i ta torbiel). Pan doktor stwierdził również pęcherzyk na prawym jajniku (śr. 19 mm, struktura wskazująca na pęch. owulacyjny) i kazał mi się zgłosić po owulacji. Na kolejnym badaniu (tydzień później) okazało sie, że pęcherzyk się powiększył do prawie 3 cm i zmieniła sie jego struktura - doktor wspomniał coś o krwi. Mam się zgłosić kolejny raz po miesiaczce. Czy to możliwe, że przetrwały pęcherzyk Graafa może przemienić się w torbiel krwotoczną i czy taka torbiel może się wchłonąć? Jak Pan Doktor sądzi, czy mam endometriozę, czy PCO(S), czy obie choroby jednocześnie?
Źródło: nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?t=32217


Temat: Podwyzszona temp 37,1 od
...tym kierunku i mają podstawę tak twierdzić. Jeśli Ci badań w tym kierunku nie robiono, to zaczynają spychologię. PIERWSZYM PODEJRZENIEM STANU PODGORĄCZKOWEGO JEST INFEKCJA!!!! Dopiero potem szuka się innych przyczyn. To tak, jakby zaczynać badać pacjenta od razu pod kątem nowotworu. Może jestem mało doświadczony, ale nie spotkałem się z takim faktem, aby nadżerka powodowała stany podgorączkowe (chyba, ze towarzyszy temu stan zapalny), albo przetrwały pęcherzyk Graafa również to powodował. Zasadniczo stany podgorączkowe może wywoływać nadczynnośc tarczycy. Chyba, że to u Ciebie podejrzewają, a w związku z tym problemy z prolaktyną i te zmiany na jajnikach.
Źródło: commed.pl/viewtopic.php?t=2825


Copyright (c) 2009 QLIMAX | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.